The English School

Колектив "The English School"

"Ті, хто вміє ладнати з дітьми - витривалі, чесні,

 чисті люди. Дітей не обдуриш, як не намагайся."

 

Наші педагоги є справжніми професіоналами, які віддані своїй справі і створюють всі умови для навчання, виховання, розвитку творчості за допомогою індивідуального підходу до кожної дитини. Ми вкладаємо максимум енергії і позитивних емоцій для того, щоб кожен малюк відчував себе як вдома і з радістю повертався до нас.

Адміністратор

Працелюбна, активна, ввічлива. Будь-яке прохання батьків, педагогів та адміністрації виконує з максимально високим рівнем якості. З радістю допоможе вирішити всі проблеми. Вважає, що дрібничок у роботі немає.

Вихователь

Щиро вірить, що в кожної дитини є талант. Необхідно тільки допомогти дитині розкрити його, адже кожна людина талановита по-своєму. Свою мету бачить в тому, щоб через творчість дитина пізнавала себе і світ навколо.

Викладач англійської мови

Закохана у свою справу та любить дітей. Допомагає дітям пізнавати світ та займатись улюбленими справами - Англійською Мовою! Вміє надихати та повна творчих ідей, тому кожне заняття перетворюється у захоплюючу пригоду! Вміє досягати поставлені цілі, працює на результат!

Педагог з підготовки до школи

Енергійна, вимоглива, відповідальна. Прагне виявити потенціал кожної дитини, створити умови для гармонійного розвитку особистості. Впевнена, що любов до дітей, самовдосконалення та педагогічний оптимізм – три кити, на яких будується професія вчителя.

Няня

З дітьми любить робити все: читати книги, саджати разом квіти, вирішувати ребуси, грати в ігри, малювати і співати. І звичайно вчити англійську мову! Завжди працює на результат і щиро радіє, коли його отримує. Любить свою роботу за те, що кожен новий день не схожий на попередній, за дитячі посмішки та радісний сміх.

Логопед

Проводить не просто логопедичні заняття з формування правильного мовлення та звуків, але й своїм добрим поглядом, ласкавим мовленням переконує кожну дитину, що все вийде.

Психолог

Завжди залишається щирою у спілкуванні з дітьми. Навчає говорити про свої відчуття, вислуховувати інших та взаємодіяти у команді. Заохочує самостійність та відповідальність. Любить ставати дитиною серед своїх вихованців.

Copyright © www.englishschool.if.ua 2016