The English School

Ідея створення "The English School"

"English School"- мрії здійснюються…

 Ще за довго до відкриття "The English School" я знала чим хочу займатися в житті. А після народження моєї принцеси вирішила втілювати свою мрію в життя.

Кожне покоління батьків прагне створити для своїх дітей максимально сприятливі умови для всебічного розвитку гармонійної і повноцінної особистості дитини, адже саме в дитячі роки закладається надійний фундамент для психічного, фізичного і духовного здоров'я.

На жаль, не всі дитячі садки ставлять перед собою завдання не просто забрати дитину з рук на руки, а дійсно зайнятися розширенням дитячого світогляду, удосконаленням фізичного здоров'я, розвитком інтелектуального потенціалу, духовних і моральних якостей.

 Тому моєю метою було створити заклад в якому діткам буде затишно і комфортно. Заклад, в який я би віддала свою доню. Ось так на світ з’явилося ще одне моє дитя - "The English School".

Моєю метою було - забезпечити психологічний комфорт дитини, створити домашній затишок, навчити спілкуватися з однолітками, розвивати творчі здібності та підготувати до «дорослого» життя першокласника з інтенсивним та поглибленим вивченням англійської мови, мови яка є невід'ємною частиною в сучасному світі і безцінним багажем знань кожної особистості.

 

Copyright © www.englishschool.if.ua 2016