The English School

Англомовний садочок неповного дня

"Діти повинні жити у світі краси, гри,

казки, музики, малюнка,

фантазії, творчості."

 

Сухомлинський В. А.

У садочку "The English School" функціонують три вікові групи, завдяки чому ми маємо можливість врахувати вікові особливості кожної дитини.

Група 1

від 2 до 3,5 років

Група 2

від 3,5 до 4,8 років

Група 3

від 5 до 6 років

Психологія дітей 2- 3 років така, що в цей період відбувається відділення дитини від матері.

Якщо раніше мама і дитя були прикуті один до одного невидимими нитками, дитина буквально, як в кисні, мала потребу в материнській турботі, то зараз вона намагається продемонструвати, що може все робити сама, без допомоги батьків.

Дайте малюкові свободу дій, але стежте за тим, що він робить. Не потрібно обмежувати дитину в природному пориві придбати деяку незалежність. Так, це гіркий етап, але раніше ви вже проходили через щось подібне, розриваючи між вами пуповинний зв'язок, відлучаючи малюка від грудей. Вчіться отримувати задоволення від нового стану спостерігача за карапузом, адже він зараз такий милий і забавний. І в цьому вам та вашому малюку допоможе "The English School ".

4 роки – це вік «чомучок». Діти задають приблизно 400 питань за день, тобто одне питання за півтори хвилини. При цьому дитина уміє й сама відповідати на різні запитання дорослих.

До чотирьох років багато дітей починають проявляти активний інтерес до літер і цифр. Якщо процес навчання організувати правильно, граючись, з жартами, з гумором, дитина з задоволенням буде займатися.

Тому "The English School " чекає саме на ваших діток.

Період п’яти-шести років життя дитини є важливим моментом у становленні її як людини. На цьому етапі визначаються майбутні «контури» дорослої людини. Дії психіки дитини все більше набуває ознак усвідомлених цілеспрямованих дій. Малюк дедалі активніше керує ними, роблячи їх довільними, а отже, більш усвідомленими. Цікавість та ініціативність дитини в цей час її життя досягають своїх «пікових» показників.

Це період закладання фундаментальних наріжних «підмурків» особистості (це форма існування психіки людини, яка становить цілісність, здатну до саморозвитку, самовизначення, свідомої предметної діяльності і саморегуляції та має свій унікальний і неповторний внутрішній світ). Саме в цей період життя стають «готовими до дії в повному обсязі»: мислення, почуття та уява людини. Починається оптимальна робота психомоторики (механізм дій і засоби їх здійснення) та енергопотенціалу (величина нашої здатності до дії (прагматичної, пізнавальної, розумової, моральної, естетичної, тобто творчої) людини.

Оскільки в кожній групі є не більше 10 діток, кваліфіковані педагоги мають змогу приділити увагу та знайти індивідуальний підхід до кожного.

Copyright © www.englishschool.if.ua 2016